Pracovné ponuky

Mäsiar

Do stále sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti s 20 ročnou históriou hľadáme MÄSIAROV

Lokalita: Zelenečská 83, Trnava
Plat: Dohodou
Termín nástupu: Ihneď

Požiadavky na zamestnanca:
  • prax v obore minimálne 1 rok
  • zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • delenie a príprava mäsa

Doplňujúce informácie:
  • práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy na čas
  • príplatky nad rámec zákona za odpracované sviatky a nedele
  • stravné lístky + strava
  • systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy
  • vianočný príspevok
  • vernostné príplatky
  • ubytovanie zdarma
  • príspevok na cestovné

Svoje životopisy posielajte na: kancelaria@gasparikmasovyroba.sk alebo nás kontaktuje na tel. čisle 0907 029 139.

Upratovačka do mäsovýroby

Gašparík - Mäsovýroba hľadá do svojho kolektívu ľudí, upratovačky s chuťou pracovať v dobrom kolektíve na trojzmennú prevádzku, aj nočné zmeny.
Náplň práce: čistenie a dezinfekcia priestorov mäsovej výroby, expedície, rozrábky, celého výrobného prostredia. Nástup ihneď.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0905/693 471, životopisy posielať na: kancelaria@gasparikmasovyroba.sk

Pracovník mäsovej výroby

Róbert Gašparík - Mäsovýroba s.r.o., ponúka zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
Hľadáme do svojho kolektívu pracovníkov na prácu v mäsovej výrobe, prax vítaná.

Zamestnanecké výhody, benefity - práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas - príplatky nad rámec zákona za odpracované sviatky a nedele - stravné lístky + strava - systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy - vianočný príspevok - vernostné príplatky - dlhodobá pracovná perspektíva.

Informácie o výberovom konaní:
Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy - kancelaria@gasparikmasovyroba.sk.

Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor si pozvať iba vybraných kandidátov.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou. Osobnostné predpoklady a zručnosti.
Prax v mäsovýrobe výhodou.

Kontaktujte nás

Róbert Gašparík - mäsovýroba s.r.o.
Zelenečská 83
917 02 Trnava
Slovenská Republika

tel : 033 / 552 24 24
email : kancelaria@gasparikmasovyroba.sk

Projekt

Spoločnosť Róbert Gašparík – mäsovýroba s.r.o. Trnava realizuje projekt s názvom „Obstaranie modernej technológie na spracovanie mäsa“. Projekt je spolufinancovaný Ministerstvom pôdohospodárstva, cez Pôdohospodársku platobnú agentúru, ako poskytovateľa časti finančných prostriedkov výzvy 2014/PRV/34, opatrenie 1.2 Pridávanie hodnoty do poľnohospodárskych produktov a produktov lesného hospodárstva. Výška nenávratného finančného príspevku: 110.250,00 Eur.

Projekt